ספר גלויות אמנות עם ציורים של אמנים ישראלים

הקטלוג מציג יצירות של 36 אמנים ישראלים כולם עולים חדשים, שציירו את ישראל בסגנונות שונים ומנקודות מבט שונותהספר נוא מתנה נדירה מופלאה וייחודית במינה. ספר המשלב את כל ישראל, הטעמים, האומנות, השירים, התנ"ך, המשוררים, הצלמים המוכשרים, החדש עם הישן והנוף המהמם מהצפון ועד הדרום הכל מאוגד בתוך מתנה אחת נהדרת! הספר נוצר ע"י "יופי" והוא בלעדי לנו, במהדורה מוגבלת.

למעשה זוהי קופסה המעוצבת כתיבת דואר של פעם, ברגע שאתה פותח אותה אתה מגלה בפנים 2 ספרים.

בכרך הראשון תוכלו להכיר מקרוב את האומנים שעמלו על יצירת הספר, כאן תמצאו הודעות אישיות מהאומנים, בשילוב ציטוטים מהשירה הארצישראלית הקלאסית, כתבי קודש וכתבי מקור. כל העיצוב בסגנון של מכתבים וגלויות של "פעם".

הכרך השני מורכב מ108 גלויות אמנות, יצירות של 36 אמנים ישראלים כולם עולים לשעבר, שהתבקשו לצייר את ישראל בעיניהם, בסגנונות שונים ומנקודות מבט וזמן שונות. תוכלו למצוא כאן את ירושלים, תל אביב- יפו, הכותל המערבי, באוהאוס ונופים, ציור קלאסי וגרפיקה, ישראל העתיקה והמודרנית, חיפה, השווקים הססגוניים ועוד. הבונוס הוא שהגלויות מופרדות באמצעות נקבים, כך שבקלות ניתן לשלוף ולשלוח אותן במציאות, ממש כמו פעם.

סיפור החרי הספר

הספר נולד מהפרויקט שמטרתו היצירה המיוחד הזה בשילוב של אמנים רבים כל כך, היתה בראשהס להחיות את המסורת הישנה והיפה של שליחת גלויות כתובות, ובשניה היתה להציג בפניכם מעט מ3,000 האמנים שעלו לישראל בחמישים השנים האחרונות. ולבסוף ליצור עבורכם, הלקוחות שלנו - מוצר סופי מיוחד במינו, מתנה ארצישראלית אמיתית המשקפת את אהבתנו לארץ, ותחושת הציונות העזה שהכתה בנו מיד כשעלינו לישראל.הספר כך אומרים, חברו הטוב ביותר של האדם. לנצח ישאר מתנה נהדרת לכל אוהבי האומנות, הכתיבה והיצירה.

אמנים ישראלים

בכרך הראשון הודעות אישיות מהאומנים, בתוספת ציטוטים מהשיר הארצישראלית הקלאסית, מכתבי קודש ומהמקורות

ישראל יפה

בכרך השני 108 גלויות אמנות, המופרדות באמצעות נקבים, כך שבאמת ניתן לשלוח אותן

אנא מלא את הטופס למטה, ואנו ניצור איתך קשר עם הצעת המחיר המיוחדת שלנו ללקוחות עסקיים

%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
%-wWeeks
%-dDays
%HHours
%MMinutes
%SSeconds
Close

Your cart

Your cart is currently empty.